Endüstriyel Makinalar

AVITECH ürünleri her yerde, titreşim ve şoklarla, tereddüt etmeden kullanılabilir. Tipik uygulamalar tahrik makinelerinin depolanmasını veya jeneratörlerde, radyatörlerde veya çeşitli işleme makinelerinde titreşim ve titreşim sönümleme içindir. Makinelerin mekanik hareketlerinden kaynaklanan titreşimler makinenin hizmet ömrünü olumsuz yönde etkiler. Bu titreşimler çalışma ortamında gürültüye ve titreşime de neden olur. Bu olumsuz faktörleri ortadan kaldırmak için titreşim ve gürültü yalıtımı ile makinenin hizmet ömrüne olumlu katkı sağlayan AVITECH ürünlerinin avantajı kullanılmaktadır.

Endüstriyel Makinalar için Başlıca Ürünlerimiz;

  • Makine Ayakları

  • Titreşim Takozları

  • Lastik Bağlantıları

  • Koni Bağlantıları

  • IS-Elementleri

Endüstriyel Makinalar Ürünleri

Titreşim Takozu

Teslimat Süresi
Teslimat Süresi
Birçok ürün uzun bir üretim süresine sahiptir, bu nedenle müşterilerimizin mümkün olduğunca kısa teslimat süresini elde edebilmeleri için sürekli olarak kendimizi geliştiriyoruz.
Kalite Servisi
Kalite Servisi
Kaliteden asla ödün vermeyiz, daima ana odak noktamız olacaktır. En iyi hizmeti sunma konusunda kendini işine adamış personellerimiz ile her zaman müşterilerimize kalite ürünler sunmaktayız.
Yenilik
Yenilik
Müşterilerimizle birlikte gelişiyor ve tecrübemizi müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için kullanıyoruz. Gücümüzün özel çözümlerde olduğuna inanıyoruz.
Bilgi
Bilgi
Ürün alanlarımız ile ilgili mümkün olan en yüksek bilgiye sahip olmak için kendimizi sürekli olarak eğitiyoruz.